Vítam Ťa na webstránke Elit-modell,

..kde môžeš spoznať náš tím a naše vynikajúce erotické pracovné ponuky vo Švajčiarsku. Na exclusivných pracovných miestach môžeš pracovať v najlepších podmienkach s ozaj dobrým tímom v dvoch rôznych, zabehnutých Elit podnikoch s veľkým obratom! Pridaj sa k nám a vyplň registráciu ku začiatu práce. Každú si okamžite budeme kontaktovať.

00 41 78 609 13 27  • VIBER, SMS, MOBIL non stop

Len cez našu webstránku vieš prihlásiť na tieto výborné pracovné príležitosti: Salon Elite otvorené viac ako 22 rokov 

Maximálný zárobok - Extra vysoké ceny - exclusive nábytok - Elitnô klienty. Náš motto je korrektné podminky a spoľahlivosť Prečitaj všetky informácie a pošli tvoju prihlášku teraz.

Kto sme a čo ponúkame?

Elite Modell ponúka ELIT-né erotické práce vo Švajčiarsku.

Pošli pre mna email tu

Budem s tebou kontaktovať po nemecky, anglicky

Nur am HandyNur SMSViberen auchWhatsUpp auch

Ihre Nachricht, Fragen:

Bilder #1

Bilder #2

Bilder #3

Ponúkame kvalitné a elitné podmienky a hľadáme len náročné dievčatá, ktoré chcú pracovať a zarobiť čo najviac peniaze s legálnou erotickou prácou.Naše priváty sú zabehnuté a máme veľa stále a nové klienty denne. Ponúkam 4 luxusné priváty v meste Basel a okolie (Švajčiarsko). U nás pracuje každá žena s legálnou povolením, teda nebudeš mať žiadne problémy. Keď nemáš professionálne fotky, u nás vytvoríme prvý deň kvalitne. 

 – Krista - majiteľka –

 

 

Red-Life.sk je dynamicky rastúca komunita erotických prác a jedinečný inzertný systém vo viacerých krajinách Európy a po celom svete! Hľadaj a ponúkaj erotickú prácu na www.red-life.sk !